I letos je možné nafotit vánoční fotografie v ateliéru. Trochu nám to zkomplikovala situace, která nastala a nouzový stav, který je vyhlášen do 20. listopadu. Proto od 21. listopadu si můžete zamluvit ten svůj termín pro vánoční focení. A jak bude letos vypadat ateliér? :)

Sledovat můj Facebook nebo Instagram se vyplatí. Momentálně na těchto sociálních sítích probíhá soutěž o portrétní fotografování. :)

Blíží se svátek zamilovaných. Vím, že mi dáte za pravdu, že by se láska měla projevovat po celý rok. A není to jen o lásce k někomu blízkému, k rodině nebo přátelům, ale i o lásce sám k sobě. Přesto, proč si ten únor nezpestřit trochu více. Například focením v ateliéru. ;)

Už dlouho jsem pokukovala po ateliéru, ve kterém bych se mohla vyřádit při focení glamour fotografie. Glamour fotografie je poodhalená krása ženy něžným způsobem, nic vulgárního nebo erotického. Takový druh fotografie je žádaný po celý rok, ale v období před Vánoci jeho atraktivita ještě víc stoupne. Je to dokonalý dárek pro přítele, ale i pro ženu...

Příroda se začíná barvit do červena, nažloutlého listí a posledních odstínů zelené. Toto období je dokonalé pro zachycení té správné podzimní atmosféry. S takovou barevnou kulisou lze nafotit jak portrétní fotografie, tak i fotografie rodiny a nebo těhotenské fotografie.