Vánoce se blíží! :) Těším se! Letos jsem to pojala vzpomínkově a plánuji obdarovat blízké fotografiemi. Volím klasické vyvolání fotek, ale pokud chcete něco nevšedního, lze si z fotek vytvořit plakát, obraz a nebo pro ty kreativnější z Vás, album. Pokud i vy potřebujete fotky, zamluvte si termín fotografování. Níže naleznete volné termíny. Fotit...

Pokud zvažujete obdarovat blízké vašimi fotkami, zamluvte si termín co nejdříve. Posledním termínem pro fotografování k Vánocům je pátek 13. 12. 2019!!! Pozdější termíny už nebude možné využít k fotografování vánočních dárků. Fotit můžeme jak venku, tak i v ateliéru. Podívat se, jak ateliér vypadá, můžete níže, přes odkaz.

Už dlouho jsem pokukovala po ateliéru, ve kterém bych se mohla vyřádit při focení glamour fotografie. Glamour fotografie je poodhalená krása ženy něžným způsobem, nic vulgárního nebo erotického. Takový druh fotografie je žádaný po celý rok, ale v období před Vánoci jeho atraktivita ještě víc stoupne. Je to dokonalý dárek pro přítele, ale i pro ženu...

Příroda se začíná barvit do červena, nažloutlého listí a posledních odstínů zelené. Toto období je dokonalé pro zachycení té správné podzimní atmosféry. S takovou barevnou kulisou lze nafotit jak portrétní fotografie, tak i fotografie rodiny a nebo těhotenské fotografie.

Spousta z Vás absolvuje focení poprvé. Proto jsem se rozhodla pro Vás sepsat malý seznam toho, co by jste měli udělat, aby Vaše fotky byly mnohem lepší. Jsou to body, které doporučuji především já, pro focení se mnou. Snad Vám to pomůže se lépe připravit a na focení dorazíte s větší jistotou. :)