Blíží se vrchol letošního roku a s ním i spojené vánoční svátky. Tyto měsíce, listopad a prosinec, jsou poslední příležitostí pořídit svým blízkým jako dárek rodinné fotografie do kalendářů či plakátů nebo jako obraz. Volné termíny v klasické podobě, jako v předešlých měsících, vypisovat prozatím nebudu, protože jsou ve větší části volné.

Už nyní zveřejňuji volné termíny na říjen, protože se nebezpečně blíží finále tohoto roku! Vánoce! :) Já vím, ve spoustě z Vás se asi vaří krev, kolik toho bude potřeba zase zařídit. Ale proč si nezpříjemnit čas fajnovým focením ať už v ateliéru nebo v exteriéru a pořídit hezké fotky jako dárek Vašim blízkým.

Prázdniny jsou fuč a škola opět volá. Ideální čas pro zachycení Vašich rodinných fotek. A nejen rodinných. Proč si po škole nezajít na procházku a nevycvaknout pár portrétových fotek?Svatby v září mají také své kouzlo! Na focení svateb mám plno volných termínů níže. Ceny na jakékoli focení jsou uvedeny zde.

Spousta z Vás absolvuje focení poprvé. Proto jsem se rozhodla pro Vás sepsat malý seznam toho, co by jste měli udělat, aby Vaše fotky byly mnohem lepší. Jsou to body, které doporučuji především já, pro focení se mnou. Snad Vám to pomůže se lépe připravit a na focení dorazíte s větší jistotou. :)