Chcete si pořídit portrétové fotky nebo nafotit glamour fotografie v ateliéru? Potřebujete do rodinného alba vyfotit děti, sebe v očekávání nebo vaše miminko? Jste blogerka a pro své projekty hledáte fotografku nebo potřebujete nafotit své outfity? Nebo Vás čeká svatba a na poslední chvíli sháníte svatební fotografku?

Zamluvte si svůj termín na focení portrétů - jednotlivců, boudoir, glamour, rodinných fotek, párových fotek, svatby nebo produktových fotek.

rozhodla jsem se vytvořit tuto poznámku, kde budou uvedeny již obsazené termíny na svatební fotografování. Ráda bych, aby výběr fotografa pro Vás byl co nejjednodušší a právě informace, zda mám nebo nemám volno v daný termín je rozhodující. :)

Sledovat můj Facebook nebo Instagram se vyplatí. Momentálně na těchto sociálních sítích probíhá soutěž o portrétní fotografování. :)

Blíží se svátek zamilovaných. Vím, že mi dáte za pravdu, že by se láska měla projevovat po celý rok. A není to jen o lásce k někomu blízkému, k rodině nebo přátelům, ale i o lásce sám k sobě. Přesto, proč si ten únor nezpestřit trochu více. Například focením v ateliéru. ;)

Už dlouho jsem pokukovala po ateliéru, ve kterém bych se mohla vyřádit při focení glamour fotografie. Glamour fotografie je poodhalená krása ženy něžným způsobem, nic vulgárního nebo erotického. Takový druh fotografie je žádaný po celý rok, ale v období před Vánoci jeho atraktivita ještě víc stoupne. Je to dokonalý dárek pro přítele, ale i pro ženu...

Příroda se začíná barvit do červena, nažloutlého listí a posledních odstínů zelené. Toto období je dokonalé pro zachycení té správné podzimní atmosféry. S takovou barevnou kulisou lze nafotit jak portrétní fotografie, tak i fotografie rodiny a nebo těhotenské fotografie.