Zarezervujte si svůj termín na focení portrétů nebo rodinných fotek do alba. Chcete fotit venku nebo v ateliéru? Nebo snad potřebujete nafotit svůj produkt či akci? :)

Sledovat můj Facebook nebo Instagram se vyplatí. Momentálně na těchto sociálních sítích probíhá soutěž o portrétní fotografování. :)

Blíží se svátek zamilovaných. Vím, že mi dáte za pravdu, že by se láska měla projevovat po celý rok. A není to jen o lásce k někomu blízkému, k rodině nebo přátelům, ale i o lásce sám k sobě. Přesto, proč si ten únor nezpestřit trochu více. Například focením v ateliéru. ;)

Už dlouho jsem pokukovala po ateliéru, ve kterém bych se mohla vyřádit při focení glamour fotografie. Glamour fotografie je poodhalená krása ženy něžným způsobem, nic vulgárního nebo erotického. Takový druh fotografie je žádaný po celý rok, ale v období před Vánoci jeho atraktivita ještě víc stoupne. Je to dokonalý dárek pro přítele, ale i pro ženu...

Příroda se začíná barvit do červena, nažloutlého listí a posledních odstínů zelené. Toto období je dokonalé pro zachycení té správné podzimní atmosféry. S takovou barevnou kulisou lze nafotit jak portrétní fotografie, tak i fotografie rodiny a nebo těhotenské fotografie.

Spousta z Vás absolvuje focení poprvé. Proto jsem se rozhodla pro Vás sepsat malý seznam toho, co by jste měli udělat, aby Vaše fotky byly mnohem lepší. Jsou to body, které doporučuji především já, pro focení se mnou. Snad Vám to pomůže se lépe připravit a na focení dorazíte s větší jistotou. :)