"Na fotografování miluji to jedinečné zachycení výrazu, emocí, krásy i atmosféry." 

Fotografuji už od roku 2011, kdy jsem si pořídila první zrcadlovku. Od té doby má láska k fotografování roste více a více. Specializuji se především na focení portrétů a svateb, dále módní fotografie a není mi cizí ani produktová fotografie nebo reportážní fotografie.

Během focení se snažím neustále zdokonalovat a načerpat nové inspirace. V začátcích focení jsem se zúčastnila kurzu od Megapixelu - Jak ovládat zrcadlovku Canon. Následoval kurz od Gopasu - Základní kurz ovládání Adobe Photoshop. Pro načerpání nové inspirace jsem zvolila kurz ateliérového focení. Dnes jste mi inspirací především VY! :)

Zamluvit si focení můžete v sekci Ceník, kde je připraven formulář.

Reference

Lenka a Jakub

Svatební fotografování

„Luci, my ti strašně moc děkujeme za ty úžasný fotky, jak si tu celou svatbu zachytila, takovou jaká byla. ❤️ Jsi opravdu talent a budu tě chválit a doporučovat všude kudy budu chodit 😍 DĚKUJEME ❤️"

Nikča 

Lucka je mladá, ambiciósní studentka, která má velkou vášeň pro focení. Díky této vůli stát se profesionálem, se foťák stal součást jejího těla. Má obrovskou motivaci a tak se s každým cvaknutím zlepšuje. To můžu potvrdit, jelikož jsem s ní již několikrát historicky fotila. Je to velice příjemná, usměvavá slečna, která vám ráda vyhoví se vším, co si vymyslíte - a že já si vždycky vymyslím! :D V průběhu focení se člověk nestydí i když nemá žádné předchozí zkušenosti.

Lucka a Radek

Svatební fotografování

„Děkujeme moc za krásné fotky. A budeme se těšit na další spolupráci. ❤️"

Karolína

Lucka je šíleně šikovná fotografka, ve všem se vám přizpůsobí, je milá a velice ochotná 😊. Fotila jak mě, tak i společné fotky s mým přítelem a byla jsem nadmíru spokojená, opravdu se moc povedly. Všem jí vřele doporučuji!

Darče

Focení jsem vyhrála v soutěži, byl to prima zážitek. Lucka je moc milá, fajn holčina, která se neustále zlepšuje ;) Fotečky se nám moc líbily. Rozhodně jí s klidným srdcem mohu doporučit.

Zuzka

Já jsem byla s focením velice spokojená, Lucka mi vyšla vstříc a lezla kvůli mě po autech. Focení mě bavilo a už teď se těším na další téma :-) Fotečky vyšly moc krásně a mohu jen a jen doporučit.