Ateliér Silver Boudoir Studio

18.10.2019

Už dlouho jsem pokukovala po ateliéru, ve kterém bych se mohla vyřádit při focení glamour fotografie. Glamour fotografie je poodhalená krása ženy něžným způsobem, nic vulgárního nebo erotického. Takový druh fotografie je žádaný po celý rok, ale v období před Vánoci jeho atraktivita ještě víc stoupne. Je to dokonalý dárek pro přítele, ale i pro ženu samotnou. Kdo by nechtěl takovou krásnou vzpomínku?

Jako fotografka působím převážně v Říčanech a v Praze. Většina z mých klientek pochází také z okolí Prahy. Proto pražský ateliér byla jasná volba. Silver Budoir Studio jsem nalezla jednoduše. Přes doporučení. Prostory ateliéru jsou dokonalé, světlé a plné nekonečných možností. Alespoň na první pohled. Proto jsem se do ateliéru vydala osobně. Vzala jsem kamarádku a zamluvily si první dvě hodiny focení. 

Ateliér se mi zalíbil i na druhý pohled! Ve zkratce se Vám pokusím popsat, co ateliér nabízí. Myslím si, že tyto tipy Vám ulehčí rozhodování, zda do tohoto ateliéru jít semnou fotit! :) Ateliér se skládá z jedné velké místnosti. Ta je vyplněna velkou postelí, s úžasnými rekvizitami v podobě polštářů, deky, lamp, světel, ale i záclonou. Jenom v tomto koutku se dá pořídit takových fotek. A to nejen glamour, ale i pro zachycení pohodové rodinné atmosféry. Nejvíc zbožňuji záclonu! Ta na glamour fotografiích vypadá nádherně! Záclona je i před postelí. 

V dalším rohu místnosti je připraven stolek se židlí. Když jsem se do tohoto koutku podívala, napadl mě koncept pro fotografie. Příprava na večer! My jsme s modelkou vyfotily fotografii, kde mě jako název napadlo "čekání". :)

V dalším rohu je připravená krásná lavice v černé, sexy barvě. Tady jsme si s modelkou také vyhrály. Fotografie získaly zase jiný nádech. Z něžné dívky se najednou stala dívka opředená tajemstvím. Nemám pravdu? :)

A když už jsem nakousla tu něžnost, tak právě k takovým fotografiím pobízí pozadí, které je v ateliéru také připravené. Pozadí je celé vytvořené z květin. Dokonalé! 

A možnosti tohoto prostory jsou ještě větší. Je zde připraven i koutek pro vizážistky. V šuplících jsou připraveny propriety pro nalíčení i vlasovou úpravu. Vše je dokonale osvětlené. Dokonce tu je k dispozici i skříň, která je napěchovaná nádhernými plesovými šaty, ale i něžnými kousky oblečení. Takže jsme využily roztomilý crop top nebo krajkový přehoz. 

Nestihly jsme všechno ze skříně vyzkoušet! To bychom tam musely být 5 hodin! :D. Já jako fotografka neskutečně oceňuji světla, která jsou v ateliéru k dispozici. Bohatě mi stačila a nastavování není tak zdlouhavé, jako třeba v jiném ateliéru, kde jsou hlavním zdrojem světla. V tomto ateliéru totiž můžete využít i denní světlo, které proniká přes balkon, který se dá mimochodem také využít. Jen my neměly tu příležitost, protože v den focení nám pršelo. Ještě bych ráda dodala, že se ateliér mění i do vánoční atmosféry, a to ocení především rodiny s dětmi, které zde mohou nafotit rodinné fotografie právě s touto tématikou.

Na závěr bych Vás ráda pobídla k zamluvení termínu na focení v tomto úžasném ateliéru. :) Pokud chcete zvěčnit svou krásu, nafotit portréty, glamour fotografie nebo svou rodinu, neváhejte. Na výběr máte z mnoho cenových balíčků. A nebo mi rovnou napište (info@lucienphotographer.cz), a vše to spolu vymyslíme. :)