Podzimní focení

03.10.2019

Příroda se začíná barvit do červena, nažloutlého listí a posledních odstínů zelené. Toto období je dokonalé pro zachycení té správné podzimní atmosféry. S takovou barevnou kulisou lze nafotit jak portrétní fotografie, tak i fotografie rodiny a nebo těhotenské fotografie.

Já jsem si oblíbila dvě naprosto dokonalá místa. Jedno ve Vrchotových Janovic a druhé v Havlíčkových sadech v Praze. Park ve Vrchotových Janovic je rozlohou menší než sady, přesto je tam mnoho nádherných přírodních míst, kde fotografovat. Havlíčkovy sady jsou rušnější a není tam tolik přírody, za to je tam místo zvané Grotta - umělá jeskyně. Takové místo přímo pobízí k fotografování s plesovými šaty. Více informací naleznete na mém instagramu @lucienphotographer, kde mám z tohoto místa záběry ve stories.

Cenu si můžete sami přizpůsobit díky balíčkům, které nabízím. Pro portrétní fotografii je možné si vybrat ze tří různých. Ceny najdete také v rubrice Ceník.

Pro dětské, rodinné nebo párové focení jsou ceny šité na míru. Najdete je také v rubrice Ceník.

NYNÍ JE MOŽNÉ SI NA FOCENÍ ZAKOUPIT DÁRKOVÝ POUKAZ! :) Je to skvělá příležitost darovat jak zážitek, tak i fotografie. Více jsem se o dárkových poukazech rozepsala přímo v článku

Pokud máte své vlastní nápady, od těch klasických po ty šílené, neváhejte mi napsat. Ráda se pouštím do zajímavých projektů! Na všem se můžeme individuálně domluvit. :) 
Budu moc ráda, když mě budete sledovat. :)