Udělejte radost svým blízkým dárkovým poukazem

27.08.2019

Pokud si lámete hlavu nad tím, jak obdarovat své blízké, mám tu pro Vás jeden tip. Spustila jsem prodej dárkových poukazů! :)

Dárkový poukaz na portrétní focení vhodný pro jednotlivce. 

Lze si vybrat z balíčků:

START za 750,- Kč, kdy dostanete 3 kusy upravených fotek v plné a zmenšené velikosti na webové stránky a focení bude trvat cca 1 hodinu.

STANDART za 1 500,- Kč, kdy dostanete 6 kusů upravených fotek v plné a zmenšené velikosti na webové stránky a focení bude trvat cca 2 hodiny.

A z balíčku DELUXE za 2 100,- Kč, kdy dostanete 8 kusů upravených fotek v plné a zmenšené velikosti na webové stránky. 

Nezapomínám ani na rodiny s dětmi nebo páry. Pro ně je vhodný balíček v celkové hodnotě 1 500,- Kč. Součástí je 6 kusů upravených fotek v plné a zmenšené velikosti na webové stránky a focení bude trvat cca 2 hodiny.

Pro děti je určen balíček v celkové hodnotě 1 050,- Kč. Dostanete 6 kusů upravených fotek v plné a zmenšené velikosti na webové stránky a focení trvá cca 1 hodinu. 

Focení probíhá v Říčanech, v exteriéru, bez make-up vizáže. Pokud máte zájem o focení v jiné lokalitě nebo v ateliéru, není problém balíčky rozšířit. Stačí mi napsat zprávu do e-mailu lucy.luc@seznam.cz nebo se objednat přes formulář, který se nachází v sekci CENÍK. Zde naleznete více info o jednotlivých balíčcích. Ráda Vám sestavím dárkový poukaz šitý přímo na míru. Chcete fotit jinde nebo upravit více fotek? Není problém! :) 

Platnost dárkového poukazu je vždy 1 rok od objednání. 

Můžete mě sledovat i na FB nebo IG :) Budu ráda za Vaši podporu.