Valentýnské fotografování v ateliéru

27.01.2020

Blíží se svátek zamilovaných. Vím, že mi dáte za pravdu, že by se láska měla projevovat po celý rok. A není to jen o lásce k někomu blízkému, k rodině nebo přátelům, ale i o lásce sám k sobě. Přesto, proč si ten únor nezpestřit trochu více. Například focením v ateliéru. ;)

Pomůžu Vám zachytit atmosféru a darovat okamžiky zvěčněné na fotografii. 

Možná se Vám může zdát prostředí ateliéru vhodné především pro focení glamour/boudoir, ale věřte, že rodinné fotografie tady vypadají opravdu dobře! Osobně na fotkách miluji to "čistě" bílé prostředí. Místnost je vybavená postelí, tak to vypadá, jako bych vás fotila přímo u vás doma. Děti se navíc dokážou také více uvolnit, rádi se zavrtají do peřin. :) 

Pro páry je ateliér také jako stvořený! 

Obrovskou výhodou je možnost zapůjčení různých šatů, košilek, přehozů a bot. Kromě nového "krbu", který je vidět na fotce výše, vznikl nový koutek pro glamour/boudoir fotografie.   

Abyste mohli na Valentýna udělat radost, připravila jsem pro Vás speciální nabídku!

Deluxe balíček na nafocení kalendáře za 3 770,- 

V ceně balíčku je focení, líčení, pronájmem ateliéru na 3 hodiny a možnost zapůjčit si oblečení z ateliéru. Klasicky je deluxe balíček kalkulován na 8 kusů upravených fotografií, ale vy dostanete zdarma navíc 4 kusy upravených fotografií tak, aby se dal zhotovit kalendář.

V nabídce jsou i balíčky z pravidelné nabídky. Pokud chcete focení přizpůsobit přímo na míru vlastním požadavkům, ráda vám sestavím kalkulaci. 

Zarezervujte si svůj termín co nejdříve! :) Volné termíny najdete TADY.

Budu se těšit na focení s Vámi! :)