Social media specialistka

Specializace

Pokud potřebujete někoho, kdo se vám postará o zajímavý feed na Instagramu nebo někoho, kdo se vyzná ve Facebooku, jste tu správně.

Obsah

Obsah musí být srozumitelný a musí mít přidanou hodnotu. Přesně takový vám jako copywriter vytvořím. Navíc ho mohu doplnit o zajímavé fotografie nebo grafiku. Spolupracuji s jednotlivci nebo menšími firmami.

Plánování

Naplánuji správné načasování obsahu na sociální sítě. Dlouhodobé plánování přináší své ovoce.

Vyhodnocení

Bez vyhodnocení nejsou výsledky. Obsah i plán se musí neustále vyhodnocovat a na základě výsledků stanovit budoucí strategie.

Ukázka práce

Práce pro obalynamobily.cz je velmi různorodá a nabízí široké spektrum kreativity. Je to přesná ukázka práce, která zasahuje i do té grafické a fotografické části. 

Ukázka je z feedu, který jsem ladila do světlých odstínů, které dají vyniknout obalům na mobily. Graficky jsem přidala komponenty, které doplňuji tématicky obal nebo sdělení příspěvku.

10. výročí firmy DASKO Net s.r.o. si žádalo pořádnou oslavu. Proto se firma rozhodla oslovit Petra Říbala, který celou akci moderoval. Jeho pozvánka v podobě videa byla přesvědčivá a poutavá. 

Reference

Obalynamobily.cz

„Pro můj eshop jsem hledal někoho, kdo se mi bude starat o správu sociálních sítí (FB + IG). Narazil jsem právě na Lucii, která na mě od prvního setkání udělala velmi dobrý dojem. Její lidský přístup a nabídka spolupráce na míru mě velmi zaujala. Občas se vyplatí zvolit freelancera, kde není hlavní motivací výše fakturované částky, ale s radostí a kvalitou odvedená práce. Díky Lucie!"

Mobilnistore.cz

„Lucii jsem si dovolil oslovit ohledně spolupráce na mém projektu mobilnistore.cz, kde má ve správě FB a IG. Velmi dobrá komunikace a naprostá spokojenost. Obsah je přesně takový, jaký si představuji. Doporučuji!“

DASKO Net s.r.o.


Pivovarský dvůr Chýně


Kontakt

Lucie Nováková

Říčany u Prahy, 251 01

+420 604 673 393

lucy.luc@seznam.cz

Instagram plný tipů :)