Social media specialistka

Specializace

Vytvořím Vám zajímavý feed na INSTAGRAMU nebo se postarám o pravidelné zveřejňování příspěvků na FACEBOOKU.

Obsah

Obsah musí být srozumitelný a musí mít přidanou hodnotu pro sledující. Přesně takový vám jako copywriter vytvořím. Navíc ho mohu doplnit o zajímavé fotografie nebo grafiku, kterou sama vytvořím

Plánování

Naplánuji správné načasování obsahu na sociální sítě. Na Instagramu i Facebooku se vyplatí dlouhodobě plánovat. 

Vyhodnocení

Bez vyhodnocení nejsou výsledky. Obsah i plán se musí neustále vyhodnocovat a na základě výsledků stanovit budoucí strategie.

Klientela

Specializuje se především na jednotlivce nebo malé firmy.

Ukázka práce

Práce pro obalynamobily.cz byla velmi různorodá a nabízela široké spektrum kreativity. Je to přesná ukázka práce, která zasahuje i do té grafické a fotografické části. 

Ukázka je z feedu, který jsem ladila do světlých odstínů, které dají vyniknout obalům na mobily. Graficky jsem přidala komponenty, které doplňuji tématem obal nebo sdělení příspěvku.

Pro obalynamobily.cz jsem připravovala na pravidelné měsíční bázi obsah pro Instagram i Facebook. Práce zahrnovala jak copywriting, tak grafiku nebo jednoduchou tvorbu videí. 

Pro malou firmu DASKO Net vypracovávám pravidelně obsahové plány pro Facebook i Instagram. Firma má velmi specifické cílení zákazníků, protože je z malého města. Komunikuje především přes Facebook. Instagram je pouze doplňkovou platformou. 

Práce zahrnuje přípravu plánů pro zveřejnění příspěvků, tvorba textů i na webové stránky a přesah do marketingu (realizace akcí pro zákazníky, tvorba nabídek, aktualizace webu). 

Nnenny je velmi nadaná modelka, která mě oslovila s vedením Instagramu a Facebooku. 

Od začátku naší spolupráce bylo cílem zvýšit zakázky focení. To se podařilo a Nnenny dokonce oslovila modelingová agentura právě skrz Instagram. 

Obsah zveřejňuji vždy na základě dodaných fotek. Postarám se o text k příspěvkům a tvořím pečlivou analýzu hashtagů. 

Pro Pivovarský Dvůr Chýně pravidelně fotografuji akce. Právě kvůli této blízké vazbě připravuji texty pro události na Facebooku. Otextovala jsem i část webových stránek - sekci O nás a sekci o nabízeném pivu. 

www.pivovarskydvur.cz

Reference

Obalynamobily.cz

„Pro můj eshop jsem hledal někoho, kdo se mi bude starat o správu sociálních sítí (FB + IG). Narazil jsem právě na Lucii, která na mě od prvního setkání udělala velmi dobrý dojem. Její lidský přístup a nabídka spolupráce na míru mě velmi zaujala. Občas se vyplatí zvolit freelancera, kde není hlavní motivací výše fakturované částky, ale s radostí a kvalitou odvedená práce. Díky Lucie!"

Mobilnistore.cz

„Lucii jsem si dovolil oslovit ohledně spolupráce na mém projektu mobilnistore.cz, kde má ve správě FB a IG. Velmi dobrá komunikace a naprostá spokojenost. Obsah je přesně takový, jaký si představuji. Doporučuji!“

DASKO Net s.r.o.


Pivovarský dvůr Chýně


Cenová kalkulace

Každá zakázka je specificky náročná. Popište mi svou představu spolupráce. Já ráda připravím návrh, který můžeme projednat na osobní schůzce.

Kontakt

Lucie Nováková

Říčany u Prahy, 251 01

+420 604 673 393

lucy.luc@seznam.cz

Instagram plný tipů :)